top of page

PROGRAM FIT

FOREVER F15 a ako účinkuje

Tak a sme tu, aby sme si povedali ako účinkuje Forever Fit a ako Vám zaručí dlhodobo zdravú postavu.​ Chcem sa s vami podeliť o všetko, čo potrebujete vedieť o tomto jednoduchom troj krokovom pláne na reguláciu hmotnosti od Forever Living Products.

Niekoľko faktov o pláne 15

Forever FIT je nový a je prírodný čistiaci a zoštíhlovací program. Som rád, že pozostáva z prírodných výrobkov, jedálneho lístka a cvičebného programu, čo považujem za skutočne holistický prístup na to, aby sme dosiahli žiadanú postavu.

Tu sú štyri jednoduché kroky na realizáciu 69 dňového programu a tými sú :

(Môžete pokojne realizovať len prvý krok, ak si želáte, alebo krok 1, 2 a 3)

KROK 1 - Clean 9 (deväť dňový program)

KROK 2 - FIT15  Beginners (tridsať dňový program - toto je pokračovanie Cleanu 9 - naučte sa,                               ako získať základy fitnes a výživy

KROK 3 - FIT15  Intermediate (ďruhý tridsať dňový program, je pokračovaním toho, čo už robíte,                               preto vytrvajte vo vašej ceste ďalej!

KROK 4 - FIT15  Advanced (tretí tridsať dňový program - Skočte do F15 Advanced priamo a                                     vybudujte si väčšiu svalovú hmotu a posuňte vašu kondíciu na úplne novú

                           úroveň.

Mimochodom, všetky výrobky sú k dispozícii aj individuálne v mojom obchode.

Krok 1 - čo robí Clean 9

S Forever Clean 9 vlastne čistíte celé svoje telo a naštartujete znižovanie hmotnosti a spaľovanie tukov. Súčasne sa začínajú odstraňovať aj toxíny z Vášho tela.   

Alebo mám záujem o celý program F.I.T.

SKÚSENOSTI S PROGRAMOM FIT

Pozrime sa na chvíľu na výsledky Natalie :

Cieľom  Clair bolo znížiť svoju nadváhu, zlepšiť svoj zdravotný stav, fitness a dobrý pocit. Clair schudla 8,7 kg a 8 cm z obvodu pása.

Ronov  cieľ bol odstrániť narastajúci sa tuk a posilniť postavu. Ronald znížil svoju hmotnosť o 7 kg , stratil 10 cm z obvodu pása a získal dobrú postavu.

Dúfam, že považujete tieto informácie za užitočné a pomôžu vám vo Vašom rozhodovaní sa. Nadviažte so mnou kontakt ak si myslíte , že Vám môžem pomôcť.

Jednoducho navštívte moj on-line predajňu, aby ste si v pokoji a premyslene mohli vybrať .Tovar Vám príde za niekoľko dní.

bottom of page