top of page
FIT.jpg

Clean 9

omnoho viac, ako len cesta k zníženiu hmotnosti

Ak si chcete teraz kúpiť Clean 9, je to veľmi jednoduché  

 kliknite na "Kúpiť teraz"

a potom si vyberte tú konfiguráciu, ktorá sa Vám páči.

KÚPTE SI CLEAN 9

Ako funguje tento obchod, založený na Clean 9 z Vášho domova ?

Aby som bol úprimný, tento obchod robím už viac ako 20 rokov a priniesol mi finančnú nezávislosť a možnosť vykonávať ho priamo z domova. Rovnako účinne môžem pracovať všade na svete, kde práve som. Preto je výhodná táto činnosť pre každého, kto  má problém si nájsť vhodné zamestnanie preto, lebo nevie skĺbiť rodinné problémy s pracovnými povinnosťami.

 

Spoločnosť Forever Vám poskytuje vyskúšaný obchodný model, vynikajúce výrobky a podporuje Vás potrebnými školeniami. Táto spoločnosť je úspešná už viac, ako 40 rokov.

Tento obchod je prístupný každému a tým ponúka všetky výhody :

  • Možnosť si vybrať pracovný čas, voľno, čas dovoleniek kedykoľvek po celý rok.

  • Pracovať z domu - žiadne dochádzanie do práce ( úsmev!)

  • Zosúladiť všetky povinnosti a záväzky, či už ide o prácu, rodinu, alebo oboje

  • Možnosť zarobiť podľa svojej hodnoty a výkonu v práci

  • Možnosť získať pasívny príjem (podobne ako dôchodky), ktorý mám aj ja a ďalší

  • Možnosť pomáhať iným v oblasti zdravia a dosahovania dostatku financií

  • Vytvoriť si vyššie príjmy, ako v práci s vedľajšou činnosťou

Prvý krok

je jednoduchý, vyskúšaj Clean 9 sám(a). Zisti si o ňom všetko tu a pozri sa na to, čo si o tom myslia iní. Potom si pozri toto krátke video o celom FIT programe, ktorého súčasťou je aj Clean 9:

Poznámka :

Sústavne pracujeme na tom, abvy naše výrobky boli čím ďalej, tým účinnejšie. Program FIT1 a FIT2, ktorý sa v tomto videu spomína bol nahradený programami F15 Beginners, Intermediary a Advanced.

Clean 9 si môžete kúpiť s  5 % zľavou, ak vyplníte špeciálny formulár, ktorý znamená Vaše prihlásenie sa za priameho zákazníka, alebo až 30% zľvu, ak sa prihlásite za majiteľa vlastného obchodu s FLP. Jednoducho nadviažte kontakt so mnou a ja Vám tento formulár zašlem.

ON LINE REGISTRÁCIA TU:

Druhý krok

je získať dôveru k plánu Clean 9, čo sa samozrejme aj stane tým, že za nasledujúcich deväť dní úpne prirodzene znížite Vašu hmotnosť.

Tretí krok

je podeliť sa o skúsenosti s inými, ktorých poznáte a samozrejme sa naučiť všetko o tomto obchode prostredníctvom lokálnych i on-line tréningov.

Obrovskou výhodou je tiež, že získate vlastnú web stránku, hotovú internetovú predajňu a ďalšie výhody tohto podnikania.

Jednou z najväčších výhod tohto obchodu je, že môžete získať 3 hotové a plne funkčné webové stránky, z ktorých jedna predstavuje plne funkčný web obchod, prostredníctvom ktorého sa predáva Clean 9 a celý rad ďalších, viac ako 200 výborných výrobkov.

Výhodou je, že firma Forever vybaví všetky objednávky za Vás, ktoré dostane z Vašej web stránky, zašle Vašimi zákazníkmi požadovaný tovar priamo na ich adresy a vybavi celú finančnú transakciu tiež. To urobí pre Vás, a potom Vám zašle zisk z predaja.

Takže jednoduchým používaním výrobkov a ich odporučenie iným môžete odštartovať Vaše podnikanie priamo z domova.

Chcete vedieť viac o programe Clean 9 ?

KÚPTE SI CLEAN 9

bottom of page